|
AdminS

Zbiórka karmy dla schroniskaWzorem lat ubiegłych świetlica szkolna organizuje zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska. W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy bardzo zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. Chcielibyśmy by dzieci i młodzież uczyły się odpowiedzialności, prawości, by były wrażliwe na los innych. Aby nie były obojętne na los pokrzywdzonych, których wokół nas nie brakuje. Psy i koty oswojone przez człowieka często nie znajdują miejsca w jego domu. Czasem mają szansę przywiązać się do niego, by potem zostać porzucone daleko od pana. A czasem wręcz odwrotnie są przywiązane do niego krótkim łańcuszkiem, czekając na miskę, która może się nie pojawić. Taki jest los wielu zwierząt i musimy o tym pamiętać, nawet jeśli nasze zwierzę ma wszystko czego potrzebuje. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież do włączenia się w zbiórkę karmy dla schroniska dla zwierząt. Karmę można przynosić do świetlicy szkolnej do końca października.