|
AdminS

Finał WojewódzkiDnia 10 października br. odbył się w Bydgoszczy Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawodnicy startowali w dwóch grupach wiekowych:  Igrzyska Dzieci (VI klasy i młodsi)  i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy gimnazjalne i VII), z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców. W każdym biegu startowało stu kilkunastu zawodników. Zespół Szkół w Barcinie reprezentowało troje uczniów, którzy awansowali z zawodów powiatowych. Największym sukcesem było zajęcie 4 miejsca przez Natalię Jordanowską w biegu na 800 metrów. Do medalu zabrakło jej niewiele, zaledwie 1 metr. W starszej kategorii dobrze zaprezentował się Jakub Grzegrzółka (2000 m), który uplasował się na 30 pozycji. Nie była natomiast zadowolona ze swojego występu Joanna Lisiecka, która zajęła 86 miejsce po ciężkiej pracy na dystansie 1500 metrów.

                                                                                              Gratulacje