|
AdminS

filipBył uczniem naszej szkoły. wyróżniała go niesamowita pogoda ducha, otwartość i ciekawość świata. Zapewne te cechy przyczyniły się do późniejszych sukcesów.

Filip Skoczyński-absolwent Gimnazjum w Barcinie.filip

Chodziłem do klasy III d, której wychowawcą była p. Ewa Gościńska. Po ukończeniu szkoły rozpocząłem naukę w Technikum Elektryczno-Energetycznym  im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy. Obecnie jestem w trzeciej klasie. Jest to klasa o profilu elektryk. Już w drugiej klasie zostałem przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego-lubię być aktywny. Brałem czynny udział w wielu europejskich projektach, np. kursy obsługi miernika oraz programu marki "Sonel". Obecnie biorę udział w projekcie Energy@school, który ma za zadanie uświadomić ludziom, jak ważne jest oszczędzanie energii. Po ukończeniu szkoły średniej zamierzam studiować na Politechnice Wrocławskiej.

Uwielbiam podróże. Interesuję się piłką nożną, techniką i muzyką.
Z perspektywy starszego kolegi  stwierdzam, że warto się uczyć  i nie warto marnować czasu..Zachęcam wszystkich - wybierzcie sobie wymarzoną szkołę i cieszcie się ze spełniania marzeń.

Filip Skoczyński