|
AdminS

Dnia 27.01.2018 roku pojechaliśmy na kolejny turniej Orlików 2007 do Mogilna. Turniej miał bardzo mocną obsadę; Pogoń Mogilno I , Pogoń Mogilno II, Pogoń Mogilno III, Komorniki Wielkopolskie I , Komorniki Wielkopolskie II, BOSIR Barcin, Notecianka Pakość, UKS Tęcza Bydgoszcz, Gopło Kruszwica, DAP Toruń. Turniej był podzielony na dwie grupy. W drodze losowania zostaliśmy rozlosowani do grupy „A”, Oto wyniki spotkań w grupie:

BOSIR Barcin 2-1 Notecianka Pakość,
Gopło Kruszwica 2-0 BOSIR Barcin,
Pogoń Mogilno I 1-2 BOSIR Barcin,
BOSIR Barcin 3-1 Pogoń Mogilno III,

Po zmaganiach grupowych w których zajęliśmy 2 miejsce tuż za Gopłem Kruszwica przyszedł czas na fazę pucharową. Naszym przeciwnikiem w półfinale był zespół Komorniki I . Mecz był bardzo zacięty i żadna z ekip nie chciała tego meczu przegrać lecz w końcówce meczu, zawodnik Komornik popisał się fenomenalnym strzałem z wolnego i tym samym dał prowadzenie swojej Drużnie, a wynik spotkania nie zmienił się do końca i drużyna Komornik pokonała nas 1-0.

W meczu o 3 miejsce w turnieju, zmierzyliśmy się z Gopłem Kruszwica. Był to doskonały moment aby się zrewanżować zespołowi z Kruszwicy za porażkę w grupie. Mecz był bardzo emocjonujący i żaden z zespołów nie odkładał nogi w walce o piłkę. Zwycięscy nie poznaliśmy w regulaminowym czasie gry, a więc potrzebne były rzuty karne. W karnych okazaliśmy być się skuteczniejsi od naszych rywali i tym samym wygraliśmy mecz i zajęliśmy 3 miejsce.

Od prawej stoją: Trener- Mateusz Kranz, Paweł Wolski, Joachim Kowalski, Bartosz Nowak, Oskar Olejnik, Wojciech Jurek, Nikodem Robaczewski,
Od lewej siedzą: Mikołaj Kwaśniewski, Jakub Zakopiec, Tomasz Kołodziejski , Wiktor Andrysiewicz.