|
AdminS

strofkaJuż siedemnasty raz miłośnicy słowa z naszej szkoły zmierzyli się w corocznym  szkolnym konkursie recytatorskim. W tym roku szkolnym regulamin Strof o Jesieni dopuszczał dowolny wybór tematyki utworów do recytacji, stąd ich różnorodność była imponująca...teksty poetyckie Gałczyńskiego, Baczyńskiego, fragment poematu Mickiewicza, bajki, fraszki oraz prozatorskie. Najlepszymi recytatorami z najlepszych w grupie wiekowej gimnazjum i klas siódmych, którzy będą reprezentować naszą szkołę w powiatowym Turnieju Słowa w Żninie okazali się :I miejsce Piotr Marczak ,II Emil Sołtysiak ,III Marceli Błażejewski i Amelia Ciesielska. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych nasze liceum reprezentować będą :Julia Bronk i Maria Wolska. Jeszcze raz,  dziękując za  udział, gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom.

Hanna Grobelska i Joanna Kranc