|
AdminS

Dnia 26 lutego 2018, nasi uczniowie po raz kolejny zaprezentowali swoje talenty wokalno- językowe uczestnicząc w eliminacjach szkolnych do II Powiatowego Przeglądu Piosenki Angielskiej 2018 dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

W konkursie wzięło udział 28 uczniów. Komisja w składzie: p. Sławomir Wróblewski, który oceniał walory wokalne oraz muzykalność, p.Joanna Przybylska oceniała wyraz artystyczny oraz ruch sceniczny p. Elżbieta Kwiatkowska, która odpowiedzialna była za poprawność językową.

Laureaci I, II, III miejsc oraz wyróżnienia wkrótce, bo 14 kwietnia 2018 roku będą reprezentować naszą szkołę w II Powiatowym Przeglądzie Piosenki Angielskiej 2018 dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanych występów.

Organizatorami były panie: I. Goździk, R. Dziurzyńska, J. Gołębiewska, O. Nowicka, E. Kwiatkowska, A. Rzepka