|
AdminS

W lutym 2018, w ramach współpracy międzynarodowej oraz trwającej innowacji pedagogicznej w klasach III „Zajęcia artystyczno-językowej w kl III”, pani E. Kwiatkowska i I.Goździk wraz z grupa dzieci, przygotowali niespodziankę dla kolegów i koleżanek z zaprzyjaźnionej szkoły w Kilrush w Irlandii. Wykonano kartki z pozdrowieniami i płynącymi życzeniami z Barcina dla dzieci, nauczycieli, pedagoga oraz dyrekcji szkoły do odległej Irlandii. Ponadto do dzieci „przyleciał” słodki upominek w postaci lizaków. My także otrzymaliśmy przygotowane przez dzieci i nauczycieli z Irlandii kartki z życzeniami i pozdrowieniami oraz drobne podarunki- ołówki.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało się nam bezpośrednio przekazać pozdrowienia oraz zapoznać się z życiem tamtejszej szkoły. Mamy nadzieję, że jest to początek owocnej współpracy.