|
AdminS

OlgaNazywam się Olga Gwizdała, uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Brzechwy i Gimnazjum nr 1im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie. Od zawsze pasjonował mnie śpiew, starałam się rozwijać moją pasję na wszelkie sposoby, takie, jak lekcje śpiewu w MDK Barcin, ale także szkolne kółka wokalne. Brałam udział w wielu konkursach na wielu szczeblach, co sprawiało mi dużo radości. Mam wiele nagród i wyróżnień , które ciągle przywołują niezapomniane wrażenia. Brałam udział w koncertach organizowanych swego czasu przez MDK w Barcinie, a teraz występuję czasem w spektaklach organizowanych przez  pana Artura Jakubowskiego w Znińskim Dom Kultury.

Po ukończeniu Gimnazjum zaczęłam naukę w 1 LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu w klasie dwujęzycznej. Zaczęłam też uczyć się śpiewu klasycznego w szkole muzycznej. W liceum, podobnie jak w poprzednich szkołach, występuję na różnych apelach i uroczystościach, a od maja będę wspierać muzycznie Inowrocławski Teatr Otwarty.

Swoją przyszłość bardzo chciałabym związać z muzyką i sprawić, żeby moja pasja była pracą na pełen etat :-)

Pozdrawiam Was słonecznie na chwilę przed końcem roku szkolnego. Życzę Wam, abyście rozwijali Wasze pasje i zainteresowania, nawet, jeśli czasami jest to trudne...Zapewniam, że warto.

                                                                                                     Olga