|
AdminS

26 kwietnia pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów, który przygotowała klasa 2 LO z Panią Grażyną Sudoł na czele. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Dyrektor szkoły pani Marzena Wolska po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości przekazała nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozaszkolnych. Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów. Rodzice uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi, które otrzymali z rąk dyrektora szkoły.                                     
Życzymy jeszcze raz naszym maturzystom, aby nie bali się sięgać po wyznaczone cele oraz żeby potrafili żyć na 100, a nie tylko na 5 procent. 

Zapraszamy do glaerii zdjęc z uroczystości TUTAJ

Klasa 2 LO