|
AdminS

bosir  

Dnia 12-05-2018 roku sekcja pływacka "BOSiR BARCIN" udała się do Wągrowca na zawody "POLINOWA swimm cup II o Puchar Starosty Wągrowieckiego", w których udział wzięło ponad 267 zawodników z 18 klubów pływackich. 
Zawody zostały rozegrane w 5 kategoriach wiekowych: 2009 r. i młodsi,  2008 r., 2007 r.,  2006 r. 2005 r.

BOSiR reprezentowało 10 pływaków i są to:
Antkowiak Matylda, Chareńska Paulina, Filipowicz Martyna, Grajkowska Julia, Zioła Agata, Łożyńska Martyna, Żarnowska Zuzanna, Giętkowski Igor, Matuszewski Marek, Wojciechowski Marcel.

Z zawodów wróciliśmy z 4 medalami :) w tym: 1 złoty, 
3 brązowe.
Złoty medal zdobył: 
* Igor Giętkowski 50 m st. dowolnym
Brązowe medale zdobyli: 
* Matylda Antkowiak 50 m st grzbietowym
* Marek Matuszewski 50 m st. klasycznym
* Igor Giętkowski 100 m st. grzbietowym

Wyrazy uznania należą się również zawodnikom, którym mimo dużej walki i determinacji nie udało się zdobyć medalu a w swoich kategoriach wiekowych i na swoich dystansach pływackich zajęli 4 miejsce. Są to: Agata Zioła, Zuzanna Żarnowska, Julia Grajkowska, Marcel Wojciechowski, oraz Marek Matuszewski. Mimo iż było tak blisko to i tak - JESTEŚMY Z WAS BARDZO BARDZO DUMNI ;) 

Link do wyników z zawodów w Wągrowcu: http://live.megatiming.pl/rutk…/…/05_12_wagrowiec/wyniki.htm