|
AdminS

Dzień Chłopaka w świetlicy28 września uczniowie klas I – IV uczęszczający do świetlicy szkolnej świętowali Dzień Chłopca. Na początku były życzenia a następnie różne konkursy. Chłopcy próbowali swoich sił w wielu konkurencjach: rozpoznawali marki samochodów, zbierali na czas guziki do kubków, przyszywali guziki do materiału, podbijali piłeczkę ping - pongową rakietką... Walka była na tyle wyrównana, że nagrodę, którą była słodka niespodzianka otrzymał każdy chłopiec. Nie zabrakło również konkursów dla wszystkich uczestników, np: ,,krzesła'' , a dziewczęta   popisywały się w odgadywaniu nazw kwiatów. Dodatkowo wszyscy chłopcy z okazji swojego święta otrzymali papierowe parasolki z życzeniami, które wykonały dziewczęta.  Ten dzień był pełen wrażeń, atrakcji i dobrej zabawy. Wszystkiego najlepszego chłopcy!

Iwona Goździk