|
AdminS

28 września świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Każdy, kto tego dnia założył krawat lub muchę, był zwolniony z pytania i niezapowiedzianych kartkówek. Podczas długiej przerwy na pierwszym piętrze można było posłuchać muzyki.  Ze słodkim poczęstunkiem czekała kawiarenka, z której dochód przeznaczony był na tegoroczny bal gimnazjalny. Odbył się również konkurs na KRÓLA SZKOŁY, którego zwycięzcą został Wiktor Szafrański z kl. VIIIb, drugie miejsce zajęli: Jakub Jankowski z klasy IIIa i Mateusz Sulecki z klasy IIIb, a trzecie miejsce Wiktor Baczyński z klasy VIIIc . O godzinie 17:00 rozpoczęła się wieńcząca cały ten dzień dyskoteka. Zabawa była fantastyczna!  Wszystkim przydała się chwila wytchnienia od codziennych obowiązków.Organizatorami i pomysłodawcami tej imprezy były klasy III a i IIIc.