|
AdminS

biwak loW dniach 27-28.09. 2018 r. uczniowie naszego liceum byli na biwaku integracyjnym w Wiktorowie. Pierwszego dnia około godziny 11:00, po rozlokowaniu, udaliśmy się na obiad. W porze poobiedniej część z nas wybrała  się na spacer w poszukiwaniu grzybów w pobliskim lesie, a reszta została w ośrodku, spędzając aktywnie czas na dworze. O godz. 15:00 zebraliśmy się, aby wspólnie przeprowadzić otrzęsiny pierwszej klasy. Zabawa była niesamowita! Okazało się, że zadania wymyślone przez II klasę nie były wcale takie straszne, jak się tego spodziewali pierwszoklasiści. Pierwsza część otrzęsin polegała na pobudzeniu kubków smakowych uczestników. Mieli oni okazję zjeść różne produkty połączone ze sobą w dość niebanalny sposób, np. banan, paprykarz i sok z buraków jako odżywczy eliksir albo mleko ze śmietaną i solą, czyli to, co kotki lubią najbardziej. Druga część miała na celu wzbudzenie kreatywności, więc pierwszacy musieli przygotować pokaz mody w stylu disco polo. Wyszło im naprawdę świetnie, co można podziwiać na zdjęciach w naszej szkolnej galerii.

Wieczorem, w ramach kolacji, mieliśmy ognisko z kiełbaskami. Do późnego wieczora można było słyszeć dźwięki rozmów i wspólnych zabaw.

Ośrodek opuściliśmy w piątek około 12. Wszyscy wyjeżdżaliśmy w dobrych humorach,, bo przez dwa dni mogliśmy odpocząć od szkolnego zgiełku i obowiązków. Dziękujemy Paniom Iwonie Zbieranek, Grażynie Stypczyńskiej i Dominice Wysockiej za zorganizowanie dla nas takiego wspaniałego biwaku.

Uczniowie LO