|
AdminS

dzieciaki do rakietDzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Jest to akcja promująca grę w tenisa ziemnego. Nasza szkoła również włączyła się w tę akcję. W tym celu został stworzony i naręcony film z udziałem naszych szkolnych sportowców, który został zgłoszony do akcji. Nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli, aby tę dyscyplinę sportową wprowadzić na lekcje wychowania fizycznego! W tym roku nagrodzonych zostanie 70 szkół, przy czym 60 zwycięzców zostanie wybranych w głosowaniu internetowym, a 10 zwycięzców przez kapitułę konkursową. Zgłoszonych szkół jest aż 604. Od poniedziałku 19 listopada rozpocznie się głosowanie na wybraną szkołę, jej film od godz. 00:01 i potrwa do 18 grudnia 2018 r. do godz.23:59.Głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem strony www.dzieciakidorakiet.pl

Tak więc PROSIMY wszystkich o obejrzenie naszego filmiku i głosowanie na naszą szkołę poprzez  link: https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/484/zespol-szkol-w-barcinie.

Każdy odwiedzający stronę www.dzieciakidorakiet.pl, z jednego adresu IP może oddać maks. pięć głosów dziennie. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 21 grudnia 2018 r., na stronie internetowej www.dzieciakidorakiet.pl. Namawiamy do głosowania!!!

Agata Baczyńska