|
AdminS

Na DRZWI OTWARTE w budynku szkoły przy ul. Artylerzystów 13 (klasy I- VI) – zapraszamy 21 listopada od godz. 16.00 do 18.00

DRZWI OTWARTE w budynku szkoły przy ul Polnej1. (klasy VII, VIII, III gimnazjum oraz I, II, III klasa liceum) odbędą się 22 listopada 2018 r. od 17.00 do 19.00

Podczas zebrań z rodzicami ( 19. września br.) wstępnie zapraszałam na spotkanie z terapeutą dotyczące dopalaczy. Dzisiaj czynię to ponownie. Zapraszam wszystkich Rodziców uczniów klas VII, VIII, III gimnazjalnych, i I, II i III liceum na spotkanie prowadzone w formie wykładowo- warsztatowej dotyczące substancji psychoaktywnych. Nadrzędnym celem tego spotkania będzie zaangażowanie rodziców, po to by wzmocnić oddziaływania jakim wcześniej na warsztatach poddano uczniów. Zajęcia poprowadzi psycholog z Bydgoszczy współpracujący z Poradnią Profilaktyki „KROKUS”. Zapraszam 22 listopada 2018 r. o godz. 16.00 do sali gimnastycznej w szkole przy ul. Polnej 1 w Barcinie .

Małgorzata Kwapisz- Brokos- pedagog szkolny