|
AdminS

Patrycja Królczewska jest uczennicą klasy III c gimnazjum. Już w zeszłym roku została finalistką konkursu kuratoryjnego z fizyki. Kilka dni temu otrzymaliśmy wiadomość, że znalazła się w gronie stypendystów projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”.

Patrycja interesuje się głównie fizyką i matematyką. Lubi rozwiązywać zadania, doskonale rozumie trudny język fizyczny - dla większości będący czarną magią. W wolnych chwilach przegląda czasopisma modowe i  media społecznościowe. Jest całkiem typową nastolatką, nie kryje w sobie zakręconego naukowca. Po prostu w odpowiednim czasie odkryła swoje uzdolnienia i konsekwentnie je rozwija.

W tym roku Patrycja pragnie powtórzyć swój sukces - już zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z fizyki. Teraz czas na tytuł laureata! Opiekunem merytorycznym Patrycji jest pani Jolanta Lubecka - Grobelna. Życzymy dalszych sukcesów i realizacji marzeń związanych z przyszłością.