|
AdminS

tenisW dniu 25.11.2018 roku zawodniczki ULKS / BOSiR Barcin brały udział w II WTK SKRZATEK w tenisie stołowym w Bydgoszczy. Zuzanna Kwaśniewska, Vanessa Fidala, Julia i Zosia Ratajczak to podopieczne Wojciecha Kowala, który od wielu lat szkoli dzieci i młodzież w tej wymagającej i bardzo technicznej dyscyplinie sportowej. Nasze zawodniczki przystąpiły dziś do turnieju walcząc w trzech czteroosobowych grupach. Zarówno Vanessa Fidala jak i Zuzia Kwaśniewska wygrały wszystkie swoje mecze w grupach. Julka Ratajczak przegrała jeden mecz w swojej grupie i było już wiadomo, że zajmie miejsce poza podium. Należy zwrócić również uwagę, że najmłodsza zawodniczka naszej ekipy Zosia Ratajczak jest młodsza od reszty ekipy o rok a i tak dzielnie radzi sobie przy stole zdobywając cenne doświadczenie. Dziewczyny zajęły odpowiednio 2, 3, 4 i 8 miejsce co tylko potwierdza - że tenis stołowy w Barcinie stoi na bardzo wysokim poziomie.

Zuzanna Kwaśniewska w finale ponownie przegrała nieznacznie z zawodniczką inowrocławskiej Noteci w tie break- u 11 do 8.

Brawo ! Czekamy na dalsze sukcesy!

Trener: Wojciech Kowal.

Gratulujemy również p. Eli Rydlewskiej wychowawczyni klasy II C i p. A. Baczyńskiej wychowawczyni klasy I D, że mają w swoich klasach tak zdolne dziewczyny.