|
AdminS

debiuty

26 listopada odbył się szkolny konkurs wokalny "Mikołajkowe Debiuty" dla klas I -III. Piosenki o tematyce mikołajkowej, kołysanki i piosenki z bajek zaprezentowało 17 uczniów. Jury pod przewodnictwem p. Zofii Czyżewskiej oceniało walory głosowe, muzykalność, indywidualność artystyczną oraz interpretację wokalno - sceniczną. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce zajęła Amelia Bolińska z kl. 3 a, II miejsce - Zuzanna Nawrocka z kl. 3 a, III miejsce zdobył Antoni Mika z kl. 2 b. Jury wyróżniło: Milenę Grobelną z kl. 2 c, Zuzannę Kwaśniewską z kl. 2 c oraz Amelkę Przybylską z kl. 1 c. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas Powiatowego Konkursu Polskiej  Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej " Mikołajkowe Debiuty 2018", który odbędzie się 6 grudnia w szkole podstawowej w Piechcinie.  Wokalistom gratulujemy i życzymy wyśpiewania dalszych sukcesów!!!

                                                               Jolanta Gołębiewska, Agnieszka Błażejewska