|
AdminS

6 grudnia w Szkole Podstawowej w Piechcinie odbył się Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikołajkowe Debiuty” . Celem konkursu była popularyzacja polskiej muzyki rozrywkowej, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa, inspirowanie wykonawców do doskonalenia warsztatu wokalnego. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowało jedenaścioro wokalistów. Profesjonalne jury, po wysłuchaniu ponad pięćdziesięciu wykonawców, doceniło reprezentantów naszej szkoły. Miło nam poinformować, że :

w kategorii klas I – III

I miejsce zajęła Amelia Bolińska z klasy III a

II miejsce zajęła Zuzanna Nawrocka z klasy III a

w kategorii klas IV – VI

III miejsce zajęła Emilia Kolińska

w kategorii klas VII, VIII, Gimnazjum

II miejsce zajęła Oliwia Szczepaniak z klasy VIII c

Gratulujemy nagrodzonym! Wielkie brawa należą się również pozostałym reprezentantom!

Życzymy kolejnych sukcesów scenicznych!

R. Dziurzyńska, M.Wilk - Wierzbińska