|
AdminS

W mikołajkowy poranek- 6 grudnia- klasa II b odwiedziła Bibliotekę Miejską. Spotkanie otworzyła i powitała małych gości Pani Dyrektor Grażyna Szafrańska. W świąteczny nastrój wprowadziło dzieci opowiadanie czytane przez bibliotekarkę- Panią Joannę Kujawę – Drozdowską. Po krótkiej rozmowie na temat świątecznych zwyczajów, potraw, smaków i zapachów, uczniowie przystąpili do wykonania prac plastycznych. Zgodnie z instrukcjami pani bibliotekarki dzieci wykonały kartkę imitującą strój Mikołaja oraz kartkę z motywem choinek na stoku. Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia razem ze swoimi wytworami. Była również słodka niespodzianka od pracowników biblioteki. My także przekazaliśmy podarunek, bombkę – świecznik, przywieziony z naszej wizyty w fabryce bombek. Złożyliśmy również gratulacje Pani Dyrektor za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie bibliotek. Cieszymy się, że możemy być gośćmi w TAKIEJ BIBLIOTECEI!

Klasa II b z wychowawczynią