|
AdminS

W miesiącu październiku w naszej szkole realizowaliśmy zadania dotyczące kampanii społecznej ,, Ja nie widzę Ciebie Ty zobacz mnie'' zorganizowanej przez Kujawsko Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im.Braille'a w Bydgoszczy. Po zakończeniu podjętych działań uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienie i zostali zaproszeni na podsumowanie i wręczenie certyfikatów ,, Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym". Było to dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie. Jako jedyna placówka zostaliśmy poproszeni o przedstawienie swoich działań na uroczystości wręczania certyfikatów. W imieniu społeczności szkolnej uczennica liceum Marysia Wolska zrelacjonowała przebieg działań podjętych przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół w Barcinie. Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy włączyli i zaangażowali się w projekt. Szczególne podziękowania kierujemy do p.Eweliny Ziętek oraz uczniów klas gimnazjalnych i licealnych za nagranie filmu przedstawiającego funkcjonowanie osoby niewidomej w środowisku szkolnym.Koordynatoram i kampanii byli nauczyciele: p. I. Goździk i p. K. Moritz.

Iwona Goździk