|
AdminS

Prymu18 grudnia w toruńskim Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży, miałam ogromną przyjemność towarzyszyć Michałowi Wojtkowiakowi na uroczystej Gali wręczenia pamiątkowych certyfikatów dla najlepszych spośród 998 stypendystów programu Prymus Pomorza i Kujaw. Zgromadzonym gościom - stypendystom, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom, dyrektorom szkół, przedstawiciele władz województwa kujawsko - pomorskiego, m.in.Marszałek Piotr Całbecki, Przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober, złożyli gratulacje oraz świąteczne życzenia. Jeden z nich zauważył, że wyróżnionym stypendystom poza gratulacjami uzyskania takich finansowych nagród za ich osiągnięcia, warto życzyć na nowy rok niezbędnego zdrowia, a także pasji i wytrwałości w podejmowanych decyzjach. Michał był jedynym reprezentantem powiatu żnińskiego, który wystąpił na Gali. Całość uroczystości uświetnił występ kwartetu INFINITO oraz wigilijny poczęstunek.

Jako wychowawca jeszcze raz serdecznie Michałowi gratuluję i życzę kolejnych sukcesów, zadowolenia z siebie oraz mądrości w trudnych wyborach jakie czekają w kolejnym roku.

Lucyna Taraska