|
AdminS

kalendarzTradycyjnie już odbył się w naszej szkole konkurs na najbardziej oryginalny i pomysłowy kalendarz adwentowy Adventskalender. Kalendarz adwentowy służy do odliczania dni od pierwszego dnia do końca adwentu czyli Wigilii Bożego Narodzenia. Cieszymy się, że nie brakuje naszym uczniom pomysłowości i ciągle nas zaskakują. Oto wyniki konkursu w trzech grupach wiekowych: Szkoła Podstawowa klasy I- VI Nadia Smyk klasa Ia Antoni Marenda klasa Ib Marcel Wojciechowski klasa Vd Gimnazjum + klasy VII i VIII Szymon Konieczka klasa VII b Maja Wojciechowska klasa VIII c Michalina Kozłowska klasa III b gimnazjum oraz liceum Julia Bronk II LO Partycja Łysy II LO Jakub Kołczyk I LO Komisja w składzie: p. Agnieszka Korzempa, p. Małgorzata Kwapisz - Brokos oraz p. Ewa Drążek była pod wrażeniem pomysłowości oraz estetyki wykonania prac. Serdecznie gratulujemy! Organizatorzy p. Ewelina Ziętek i P. Anna Kończal