|
AdminS

Koniec roku to pora wszelkich podsumowań, warto zatem podsumować efekty pracy naszych szkolnych modelarzy. Sezon konkursów modelarskich to rok kalendarzowy, a w roku 2018 prace naszych modelarzy brały udział w ośmiu konkursach w całym kraju.

W tym roku były to: Olsztyn – konkurs międzynarodowy z uwagi na udział modelarzy z Litwy - trzy nagrody w kategorii młodzik; Inowrocław – konkurs międzynarodowy – 2 wyróżnienia; Koszalin – konkurs ogólnopolski – dwa III miejsca i wyróżnienie; Warszawa – konkurs ogólnopolski – dwa III miejsca i wyróżnienie; Chełmża – 3 wyróżnienia – konkurs międzynarodowy; Łask– konkurs ogólnopolski – 1 wyróżnienie ; Szczecin – konkurs ogólnopolski – dwa wyróżnienia i Włocławek – konkurs międzynarodowy – dwa wyróżnienia oraz puchar od Aeroklubu Włocławskiego i wyróżnienie od sekcji modelarskiej Klubu Marynarki Wojennej „Riwiera”. W sumie: 4 x III m. ,13 wyróżnień, cztery nagrody w kategorii młodzik i 1 puchar. Na zdjęciach nagrody z ostatnich czterech konkursów. Mamy nadzieję, że nadchodzący rok 2019 będzie bardziej łaskawy i nowy uczestnicy zajęć też pokażą na co ich stać. Zajęcia kółka odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 13:50 do 16:00.

Michał Szaforz