|
AdminS

10 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w Gminnym Konkursie Literackim i Plastycznym, który został ogłoszony w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Przygoda z książka i sztuką". Zadaniem uczniów było napisanie opowiadania twórczego lub namalowanie pracy plastycznej pod tytułem "Niezwykła przygoda". Uczniowie i uczennice z naszej szkoły doskonale poradzili sobie z tym konkursowym zadaniem. W kategorii wiekowej klas IV-VI w konkursie literackim I miejsce zajęła Emilia Kolińska z V d a Zofia Nowak z V c, Aleksander Grześkowiak z V d, Alicja Garwol z V a, Zuzanna Wrzesińska i Karolina Tafelska z V b otrzymali wyróżnienia. Najlepszymi plastykami Zespołu Szkół w Barcinie okazali się Paweł Niesyn z  II b -miejsce III oraz Klaudia Ostrowska z II a- wyróżnienie. Wszystkie prace konkursowe opublikowane zostały przez organizatorów w  specjalnie na ten cel wydanej książce, którą otrzymali wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie. Pozycja również znajduje się w naszej szkolnej bibliotece. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

                                                     Hanna Grobelska i Anna Rucińska- Niesyn