|
AdminS

PołowinkiDnia 11 stycznia 2019 roku na szkolnym holu klasa II LO wraz ze swoimi osobami towarzyszącymi zorganizowała "Połowinki". Zadbaliśmy o to, aby każdy z nas przyniósł coś od siebie, np: Marysia i Olga zadbały o dekoracje do foto-budki, Patrycja zaopatrzyła nas w kolorowe światełka, Julka M. z uzbieranych pieniędzy kupiła wszystkie potrzebne rzeczy m.in. sztućce, talerzyki i balony, a pozostali byli odpowiedzialni za przyniesienie przekąsek. Impreza rozpoczęła się o godzinie 19. Na początku tradycyjnie zasiedliśmy do stołu i kosztowaliśmy dań przez nas zrobionych. Na stanowisko DJ-a zasiadł nasz kolega z klasy Wiktor, a rolę fotografa objął Karol. Podczas całych Połowinek mieliśmy dostęp do foto-budki, którą wspólnie przygotowaliśmy oraz do gier planszowych. Oczywiście nie mogło zabraknąć zabaw, takich jak "Krzesełka" czy "Woźnica", które poprowadziła Marysia. Było przy tym dużo śmiechu :). W połowie imprezy "wjechał" tort wraz z szampanem bezalkoholowym, których każdy skosztował. Cała zabawa trwała do godziny 24.00. Nie odbyłoby się to wszystko, gdyby nie pomoc Naszej Kochanej Wychowawczyni, Pani Grażynce Stypczyńskiej, która była z Nami w tym dniu i która przygotowała dla Nas słodkości własnego wypieku. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy i na pewno będziemy to dobrze wspominać :). Dziękujemy również dyrekcji, pani Marzenie Wolskiej, panu Tomaszowi Woźnickiemu oraz wychowawczyniom klas licealnych, pani Iwonie Zbieranek i pani Grażynie Sudoł.