|
AdminS

MichałMiło mi poinformować, że uczeń klasy III d gim, w której prowadzę lekcje chemii, MICHAŁ WOJTKOWIAK, zdobył kolejny tytuł LAUREATA – tym razem LAUREATA KONKURSU KURATORA Z CHEMII. Mimo, że na pierwszy rzut oka trudno mi oszacować z jaką osobą mam do czynienia, szybko zauważyłam, że to chłopak z dużą pasją, zaangażowaniem, ambicjami i możliwościami . Po pewnym czasie nazywałam go po cichu GOŚCIEM, GENIUSZEM, ZDOLNIACHĄ. No i się nie pomyliłam. W jednym z czasopism przeczytałam, że GENIUSZY charakteryzuje; WYTRWAŁOŚĆ I UPÓR, UMIEJĘTNOŚĆ PRZEKAZYWANIA MYŚLI, NIE UNIKANIE BŁĘDÓW, ŁĄCZENIE FAKTÓW. Te cechy przeplatały się u Michała podczas lekcji i przygotowań do zmagań konkursowych. Bez problemu pokonywał kolejne etapy konkursu. Teraz może cieszyć się sukcesem i płynącymi z niego profitami: 100% punktów na teście gimnazjalnym z części przyrodniczej, wolnym wstępem do wymarzonej szkoły średniej. Chcę podkreślić, że Michał osiągnął ten sukces dzięki swojej ciężkiej pracy, co zgadza się ze słowami Thomasa Edisona: GENIUSZ TO 1% INSPIRACJI I 99% POTU.

Michał, jeszcze raz gratuluję Tobie wszystkich Twoich osiągnięć, myślę jednak, że to nie koniec Twoich konkursowych sukcesów J POWODZENIA!

Agata Wojciechowska