|
AdminS

Awans7 marca 2019r. w naszej szkole odbył się konkurs wokalny - szkolne eliminacje dla klas I-III do powiatowego etapu KUJAWSKO-POMORSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI  "AWANS' 19". Zaprezentowało się 18 uczniów. Jury w składzie: p.Agnieszka Błażejewska, Kornelia Łukomska i Julia Bronk oceniało walory głosowe, muzykalność, interpretację wokalno - sceniczną i dobór repertuaru. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce zajęła Zuzanna Kwaśniewska z kl. 2 c, II miejsce - Zuzanna Nawrocka z kl. 3 a, III miejsce zdobył duet: Natalia Abramowska i Antoni Mika z kl. 2 b. Jury wyróżniło: Amelię Bolińską z kl. 3 a, Aleksandrę Kaczmarek z kl. 2 a, Lenę Nawrocką z kl. 1 c, Michalinę Czechnik z kl. 1 d oraz Hannę Zielińską, również z kl. 1 d. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas konkursu powiatowego, który odbędzie się 22 marca 2019r. w Żnińskim Domu Kultury. Wokalistom gratulujemy i życzymy wyśpiewania finału wojewódzkiego!!!

Agnieszka Błażejewska

7 marca 2019r. w naszej szkole odbył się konkurs wokalny - szkolne eliminacje dla klas I-III do powiatowego etapu KUJAWSKO-POMORSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI  "AWANS' 19". Zaprezentowało się 18 uczniów. Jury w składzie: p.Agnieszka Błażejewska, Kornelia Łukomska i Julia Bronk oceniało walory głosowe, muzykalność, interpretację wokalno - sceniczną i dobór repertuaru. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I miejsce zajęła Zuzanna Kwaśniewska z kl. 2 c, II miejsce - Zuzanna Nawrocka z kl. 3 a, III miejsce zdobył duet: Natalia Abramowska i Antoni Mika z kl. 2 b. Jury wyróżniło: Amelię Bolińską z kl. 3 a, Aleksandrę Kaczmarek z kl. 2 a, Lenę Nawrocką z kl. 1 c, Michalinę Czechnik z kl. 1 d oraz Hannę Zielińską, również z kl. 1 d. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę podczas konkursu powiatowego, który odbędzie się 22 marca 2019r. w Żnińskim Domu Kultury. Wokalistom gratulujemy i życzymy wyśpiewania finału wojewódzkiego!!!

Agnieszka Błażejewska