|
AdminS

Palmy Wielkanocne

W naszej szkole została przygotowana wystawa prac naszych dzieci, które wezmą udział w Wojewódzkim Konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną  w Toruniu. Do zabawy o ten tytuł przystąpiło dziewięcioro uczniów: Sylwia Swędrowska z Przedszkola nr 3, Dominik Szlachcikowski z Przedszkola nr 2, Piotr Sulanowski z kl. I d, Antek Marenda z I b, Paweł Niesyn z II b, Mikołaj Pender z II c, Jeremiasz Łabędzki z II c, Klaudia Kogut z III a i Alicja Szlachcikowska z V d. Dzieci wykonały przepiękne palmy, co można obejrzeć na zdjęciach. Dzisiaj z pomocą pana konserwatora Sławka zostały zapakowane w ogromny karton i wysłane do Szkoły Podstawowej nr 4 w Toruniu. Czwartego kwietnia zbierze się komisja, która wyłoni najpiękniejsze prace w trzech kategoriach: 0 - III, IV – VI, VII - VIII i gimnazjum. O wynikach poinformujemy na stronie szkoły. Wszystkim  uczniom bardzo dziękuję za udział w konkursie i liczymy na nagrody.

Urszula Osuch