|
AdminS

medale Dnia 24.03.2019 roku w Laskowicach rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego wśród Kadetek i Juniorek w tenisie stołowym. Wśród startujących można było zobaczyć reprezentantki BOSiR ULKS Barcin - Julię Łącką, Weronikę Kaczmarek Sarę Wachowską oraz Nadię Czerwińską. Pierwsza para  - Łącka/Kaczmarek - zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji Juniorek. Kolejna natomiast Wachowska/Czerwińska - wywalczyła również trzecie miejsce, z tym że w kategorii wiekowej Kadetek. Podopiecznym Wojciecha Kowala, jak i jemu samemu, serdecznie gratulujemy, a także życzymy powodzenia w dalszych startach!