AdminS

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

W związku z zawieszeniem ogólnopolskiej akcji strajkowej od poniedziałku zajęcia będą odbywały się zgodnie z planem.

Szkolny Komitet Strajkowy podjął decyzję o kontynuacji strajku w piątek.

Jak zwykle świetlica przy ul. Artylerzystów będzie czynna w godzinach 6.45.- 16.00.

Jutro dla wszystkich chętnych odbędą się zajęcia dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawcze różnego typu, np. matematyczne, polonistyczne, języka angielskiego, informatyczne, sportowe, przyrodnicze, zajęcia z doradcą (ul. Polna), zajęcia kroju i szycia(ul. Polna).

Zajęcia będą się odbywały w godzinach od 9.00. do 13.00. (klasy I-VI spotykają się przy ul. Artylerzystów, a VII-VIII, gimnazjum i liceum przy ul. Polnej). Na zajęcia kroju i szycia zapraszamy wszystkich chętnych z obu budynków.

Dyrektor Zespołu Szkół w Barcinie

Marzena Wolska