AdminS

Szkoła Podstawowa nr 4 w Toruniu  była organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Siedmioro uczniów naszej szkoły wzięło w nim udział: Alicja Szlachcikowska, Piotr Sulanowski, Paweł Niesyn, Mikołaj Pender, Jeremiasz Łabędzki, Klaudia Kogut, Antek Marenda i dwoje dzieci z przedszkola: Sylwia Swędrowska i Dominik Szlachcikowski. Technika wykonania prac była dowolna.

Miło nam poinformować, że Paweł Niesyn z klasy II b zdobył wyróżnienie. Bardzo się cieszymy, gdyż nadesłano ponad 300 prac. Na Pawła czeka nagroda, a pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Bardzo Wam wszystkim dziękuję i waszym rodzicom za wkład włożony w wykonanie tych pięknych prac, za udział w konkursie i życzę sukcesów w dalszej współpracy.

Urszula Osuch