AdminS

11 maja 201911 maja 2019 w Zespole Szkół w Barcinie w budynku przy ulicy Artylerzystów odbył się III Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej 2019 dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatowy w Żninie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 18 uczestników, którzy reprezentowali utwory w języku angielskim. Wykonawcy wykazali się ogromną znajomością języka angielskiego oraz wspaniałymi umiejętnościami wokalnymi. Ruch sceniczny oraz odwaga uczniów była doceniana gromkimi brawami. Jury miało trudny orzech do zgryzienia przy typowaniu miejsc oraz wyróżnień. 

Laureaci

klasy I

I m Lena Gil, Lena Musik 

II m Michalina Czechnik, Michalina Hałas

III m Wojciech Domagalski, Amelia Konrad, Hubertr Zajdlewicz

wyróżnienie: Amelia Przybylska 

klasy II

I m Zuzanna Kwaśniewska  

II m Klaudia Ostrowska SP 2 Barcin

III m Wiktoria Jędruszko, Amelia Liepelt 

wyróżnienia: Aleksandra Kaczmarek, Lena Kapłońska

klasy III

I m Amelia Bolińska

II m Justyna Sudoł

III m Wiktoria Zwolińska

Patroni medialni: MAPEI, Zakład fotograficzny FOTO-VIDEO Jan Przybylski, Sklep KREDKA, Hurtownia BARBARA, Wydawnictwo OXFORD, Starostwo Powiatowe w Żninie, Sklep Wielobranżowy w Barcinie

Koordynator i organizator konkursu Elżbieta Kwiatkowska