AdminS

17 kwietnia w Bibliotece Miejskiej w Barcinie im. Jakuba Wojciechowskiego odbył się wernisaż prac plastycznych Julii Braciszewskiej- uczennicy kl. 7a naszej szkoły. Wernisaż ten otworzył wystawę z cyklu „Artystyczne prezentacje”, która ma na celu promowanie twórczości artystycznej mieszkańców naszej gminy. Julia od niedawna mieszka w Polsce. Rysuje w techniką Anime w programie komputerowym Paint Tool SAI, oraz na smartfonie w programie Ibis Paint.Tematyką Anime interesuje się od dziecka, bliski jej jest styl japoński. Ponadto uwielbia grać w gry na konsoli Wii gdzie przeważa właśnie ten styl.Inspiruje się grami komputerowymi oraz komiksami Anime. Uwielbia rysować ulubione postacie z gier oraz tworzy własne.  Jej marzeniem jest praca jako grafik komputerowy dla Nintendo. Julii serdecznie gratulujemy wspaniałej wystawy i życzymy spełnienia artystycznych planów. Zapraszamy do obejrzenia prac udostępnionych na stronie Biblioteki Miejskiej w Barcinie:

http://www.biblioteka.barcin.pl/index.php/imprezy/2866-prace-julii-braciszewskiej-w-bibliotece

Agnieszka Korzempa