AdminS

W czwartek, 16 maja na lekcji języka angielskiego Iga. R, Emil. S. Jakub. M., Julia. M, Martyna. O. i Martyna. K. prezentowali projekt, którego tematem przewodnim było zdanie English is Everywhere. Uczniowie przygotowali proste scenki, które uświadamiały, że język angielski występuje w życiu codziennym i jest on bardzo potrzebny. Scenki przedstawiały m.in. rozmowę o pracę, granie w gry komputerowe, rozmowę z kelnerem w restauracji. Wszyscy uczniowie byli zainteresowani taką lekcją i wiele z niej wywnioskowali. Praca nad projektem pozwoliła nam  bardziej oswoić się z językiem angielskim oraz przy wyszukiwaniu informacji na ten temat, mogliśmy dowiedzieć się o nim czegoś więcej np. poznaliśmy skróty, których używa się w krajach anglojęzycznych. Nasz projekt uważamy za udany i cieszymy się, że mogliśmy przekazać trochę wiedzy naszym rówieśnikom. 

Emil, Kuba i Julia