|
AdminS

11 czerwca 2019r. szkolne koło biologiczne pod opieką p. Dominiki Wysockiej miało okazję zaprezentować efekty pracy nad projektem Kwitnące palety. Celami tego przedsięwzięcia było rozwijanie kreatywnego myślenia, doskonalenie wiedzy o pielęgnacji roślin oraz nauka współpracy, a także obowiązkowości i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadanie. Projekt rozpoczął się 7 maja, kiedy to podzieliśmy się zadaniami. Tydzień później szlifowaliśmy i impregnowaliśmy palety. W piątek tego samego tygodnia sadziliśmy rośliny. W kwietniku znajdują się takie rośliny jak: lobelie, różne odmiany pelargonii, begonie, surfinie oraz goździki. Uczestnicy projektu stworzyli także listę dyżurów, aby każdego tygodnia dwie osoby dbały o dogodne warunki dla rozwoju roślin. 11 czerwca komisja, w które skład wchodzili: p. Monika Wardęcka, p. Anna Głowicka oraz uczeń Karol Kaśków, pozytywnie oceniła nasz projekt. Serdecznie chcielibyśmy podziękować pracownikom szkoły: Pani Edycie Kuflewicz, Pani Bronisławie Twerd oraz Panu Stanisławowi Osuchowi i Panu Pawłowi Sikorskiemu za okazaną pomoc. 

Koło biologiczne