AdminS

16 czerwca 2019 roku w Chełmnie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Tenisie Stołowym Skrzatek. Turniej został zdominowany przez zawodniczki z Barcina. Dziewczyny po kolei odprawiały z kwitkiem zawodniczki z Laskowic, Chełmna, Sępólna Krajeńskiego. Finalnie na pierwszych pięć miejsc, aż cztery należały do dziewczyn z BOSiR/ULKS Barcin.

Tytuł mistrzyni województwa zdobyła Zuzanna Kwaśniewska, która w ten dzień nie przegrała żadnego meczu. Drugie miejsce zajęła Julia Ratajczak ulegając w finale swojej klubowej koleżance. Trzecie miejsce w małym finale wywalczyła Vanessa Fidala, pokonując zawodniczkę z Laskowic. Ogromne słowa uznania należą się również najmłodszej zawodniczce z Barcina – Zofii Ratajczak, która zajęła wysokie piąte miejsce. Trzeba również podkreślić, że po trzech Wojewódzkich Turniejach Kwalifikacyjnych oraz Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Zuzanna Kwaśniewska została liderką tabeli. Wielkie podziękowania za wkład włożony w rozwój naszych Skrzatek należą się trenerowi Wojciechowi Kowalowi, który nawet podczas ostatnich upałów potrafił zmotywować dziewczyny do ciężkiej pracy!!!