AdminS

mediacje14.06.2019 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Prawnej z Bydgoszczy odbyły się w zespole Szkół w Barcinie warsztaty przybliżające ideę mediacji rówieśniczych. Do udziału w zajęciach zaproszono reprezentantów klas IV, V, VI i VII. Spotkania poprowadził mecenas Paweł Domański. Było ciekawie, twórczo, aktywnie. Może wśród uczestników warsztatów znajdą się chętni do podjęcia w szkole funkcji mediatora rówieśniczego?

14.06.2019 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Prawnej z Bydgoszczy odbyły się w zespole Szkół w Barcinie warsztaty przybliżające ideę mediacji rówieśniczych. Do udziału w zajęciach zaproszono reprezentantów klas IV, V, VI i VII. Spotkania poprowadził mecenas Paweł Domański. Było ciekawie, twórczo, aktywnie. Może wśród uczestników warsztatów znajdą się chętni do podjęcia w szkole funkcji mediatora rówieśniczego?