AdminS

W roku szkolnym 2018/2019 wzięliśmy po raz kolejny udział w projekcie „Niemiecki ma klasę”. Naszym opiekunem projektu była pani Anna Kończal. Zadanie konkursowe polegało na tym, by wspólnie zastanowić się, jak powinna wyglądać optymalna sala lekcyjna do nauki języka niemieckiego i wprowadzić takie zmiany, które sprawią, że przebywający w niej uczniowie i nauczyciele będą czuć się komfortowo, a aranżacja klasy ułatwi naukę. Czas na podsumowanie naszej pracy. Systematycznie spotykaliśmy się i wspólnie poszukiwaliśmy nowych rozwiązań. Razem z opiekunem projektu jesteśmy zadowoleni z efektów naszej pracy. W klasie zawisła mapa i flaga Niemiec. Pomalowaliśmy ścianę farbą magnetyczną. Wykonaliśmy kolorowe plakaty oraz lapbooki, którymi zasłonięto puste ściany. Na parapetach zagościły kwiaty w kolorowych doniczkach. W klasie pojawił się rzutnik multimedialny, niezbędny do prowadzenia lekcji. W naszej sali lekcyjnej do nauki języka niemieckiego jest teraz kolorowo i przytulnie. Niemiecki ma klasę! 

Uczestnicy projektu