AdminS

Dnia 25 września Barcin gościł najlepszych lekkoatletów powiatu Żnin ze szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach świetnie spisali się chłopcy z naszego liceum, którzy trzykrotnie stawali na podium odbierając medale od Starosty Powiatu Pana Zbigniewa Jaszczuka.

Najwięcej radości sprawił naszym zawodnikom srebrny medal w sztafecie 4 x 100 metrów, gdzie zespół w składzie Marolewski Dawid, Kaśków Karol, Osiński Marcin oraz Mórawski Mikołaj z wynikiem 49,2, zajął 2 miejsce. Należy podkreślić, że w zawodach startowały reprezentacje wszystkich 8 szkół powiatu żnińskiego. Srebrny medal wywalczył również Dawid Marolewski zajmując z wynikiem 11,86 drugie miejsce w biegu na dystansie 100 metrów. Świetnie wystartował w tych zawodach kapitan naszej drużyny - Mórawski Mikolaj, który z wynikiem 25,17 wywalczył brązowy medal w biegu na dystansie 200 metrów. Gratulacje dla naszych chłopców, którzy godnie zastąpili sportowców z klasy maturalnej rocznik 2000.