AdminS

Dnia 4 października w Żninie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Świetnie wystartowali w zawodach uczniowie naszej szkoły. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta klas 5-6 sklasyfikowani zostali na drugim miejscu. Natomiast zespoły dziewcząt i chłopców klas 7-8 dwukrotnie triumfowały w rywalizacji kwalifikując się jako Mistrzowie Powiatu na zawody wojewódzkie.

W zespole dziewcząt klas 5-6 biegały: Jankowska Olga, Malerowicz Amelia, Światowy Iga, Mikołajczak Maja, Duda Zuzanna, Olewińska Julia, Wilińska Wanessa, Paszkiet Agata, Błażejewska Julia, Popielarz Kinga, Kulińska Karolina

Zespół chłopców klas 5-6 reprezentowali: : Grześkowiak Aleksander, Andrysiewicz Wiktor, Robaczewski Nikodem, Kowalski Joachim, Zakopiec Jakub, Woźniak Antoni, Wilczyński Oskar, Sobkiewicz Paweł, Kwaśniewski Mikołaj, Napierała Remigiusz oraz rezerwa Łoboda Bartosz, Grochal Michał.

W zespole dziewcząt klas 7-8 biegały: Fabijańska Natalia 7a, Prussak Wiktoria 7a , Jardanowska Natalia 7c, Macina Julia 7c, Czerwińska Nadia 8a, Nowicka Julia 8b, Nowicka Kinga 8b, Zielińska Jzabela 8b, Kluczewska Julia 8c, Rożek Wiktoria 8c, Spychalska Nicola 8c.

Zespół chłopców klas 7-8 reprezentowali: Kowalski Mateusz, Gaczkowski Maksymilian, Kucharski Kacper, Naborczyk Norbert, Jordanowski Michał, Miemczyk Jakub, Robaczewski Kacper, Kostyszyn Dawid, Łukowski Kamil, Kowalczyk Bartosz, Śledzik Mikołaj, Jaskot Filip.

Rafał Rydlewski