AdminS

cupZa nami kolejne zmagania w tym sezonie. W niedzielę, dn. 6.10.2019 r. w Osielsku obyły się zawody pod nazwą  IV REKINOWA „50-tka” SPRINT CUP 2019. Dla wielu z naszych podopiecznych był to debiut, przede wszystkim jeśli chodzi o starty.

Na I blok zawodów udała się grupa najmłodszych zawodników, których trenerem jest Robert Muszyński. Grupa liczyła 11 zawodników z roczników 2013, 2012 oraz 2011. Dla tych młodych pływaków był to debiut w zawodach pływackich. A klub ten reprezentowali: Janus Maja, Jędrusik Kaja, Kolasińska Maja, Kotyński Borys, Lenartowicz Lena, Merecka Amelia, Musiał Konrad, Pawłowska Hanna, Rydlewska Adrianna, Szlachcikowski Dominik i Tarnowska Lena. Wyniki tych zawodników klasyfikują się następująco:

 

- Lena Tarnowska -- 7. miejsce / 25m stylem dowolnym

- Amelia Merecka -- 3. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Kaja Jędrusik -- 4. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Adrianna Rydlewska -- 5. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Maja Kolasińska -- 7. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Maja Janus -- 8. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Konrad Musiał -- 4. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Borys Kotyński -- 5. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Dominik Szlachcikowski -- 6. miejsce / 25m stylem grzbietowym

W drugim bloku startowym udział wzięło łącznie 17 zawodników, spośród czego 10-oro z nich to podopieczni trenera Radosława Sosińskiego - Eliza Chareńska, Zuzanna Kotyńska, Barbara Lisiecka, Paulina Nowicka, Izabela Różniakowska, Olga Wiewiór, Maciej Jakubowski, Nikodem Jurek, Błażej Lisiecki, Konrad Musiał. Pozostali to.. pływacy Marcina Jankiewicza - Matylda Antkowiak, Nadia Czerwińska, Julia Grajkowska, Maria Piskorska, Igor Giętkowski, Jakub Ozga oraz Damian Kokociński. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 50 metrów stylami - dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym. Zgodnie z założeniami trenerów, wszyscy zawodnicy zrealizowali plan. Klasyfikacja medalowa drugiej grupy przedstawia się następująco:

- Igor Giętkowski -- 1. miejsce / 50m stylem grzbietowy

- Igor Giętkowski -- 2. miejsce / 50m stylem dowolnym

- Julia Grajkowska -- 3. miejsce / 50m stylem motylkowym

- Nadia Czerwińska -- 3. miejsce / 50m stylem grzbietowym

- Nadia Czerwińska -- 3. miejsce / 50m stylem dowolnym Wszyscy zawodnicy zrealizowali doskonale założony plan. Liczymy na to, że start w tych zawodach będzie motywującym bodźcem do jeszcze większej pracy nad umiejętnościami.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW SEKCJI PŁYWACKIEJ BOSiR

Andrzejewska Karolina

 

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji

Za nami kolejne zmagania w tym sezonie. W niedzielę, dn. 6.10.2019 r. w Osielsku obyły się zawody pod nazwą  IV REKINOWA „50-tka” SPRINT CUP 2019. Dla wielu z naszych podopiecznych był to debiut, przede wszystkimjeśli chodzi o starty.

Na I blok zawodów udała się grupa najmłodszych zawodników, których trenerem jest Robert Muszyński. Grupa liczyła 11 zawodników z roczników 2013, 2012 oraz 2011. Dla tych młodych pływaków był to debiut w zawodach pływackich. A klub ten reprezentowali: Janus Maja, Jędrusik Kaja, Kolasińska Maja, Kotyński Borys, Lenartowicz Lena, Merecka Amelia, Musiał Konrad, Pawłowska Hanna, Rydlewska Adrianna, Szlachcikowski Dominik i Tarnowska Lena. Wyniki tych zawodników klasyfikują się następująco:

- Lena Tarnowska -- 7. miejsce / 25m stylem dowolnym

- Amelia Merecka -- 3. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Kaja Jędrusik -- 4. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Adrianna Rydlewska -- 5. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Maja Kolasińska -- 7. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Maja Janus -- 8. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Konrad Musiał -- 4. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Borys Kotyński -- 5. miejsce / 25m stylem grzbietowym

- Dominik Szlachcikowski -- 6. miejsce / 25m stylem grzbietowym

W drugim bloku startowym udział wzięło łącznie 17 zawodników, spośród czego 10-oro z nich to podopieczni trenera Radosława Sosińskiego - Eliza Chareńska, Zuzanna Kotyńska, Barbara Lisiecka, Paulina Nowicka, Izabela Różniakowska, Olga Wiewiór, Maciej Jakubowski, Nikodem Jurek, Błażej Lisiecki, Konrad Musiał. Pozostali to.. pływacy Marcina Jankiewicza - Matylda Antkowiak, Nadia Czerwińska, Julia Grajkowska, Maria Piskorska, Igor Giętkowski, Jakub Ozga oraz Damian Kokociński. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 50 metrów stylami - dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym. Zgodnie z założeniami trenerów, wszyscy zawodnicy zrealizowali plan. Klasyfikacja medalowa drugiej grupy przedstawia się następująco:

- Igor Giętkowski -- 1. miejsce / 50m stylem grzbietowy

- Igor Giętkowski -- 2. miejsce / 50m stylem dowolnym

- Julia Grajkowska -- 3. miejsce / 50m stylem motylkowym

- Nadia Czerwińska -- 3. miejsce / 50m stylem grzbietowym

- Nadia Czerwińska -- 3. miejsce / 50m stylem dowolnym Wszyscy zawodnicy zrealizowali doskonale założony plan. Liczymy na to, że start w tych zawodach będzie motywującym bodźcem do jeszcze większej pracy nad umiejętnościami.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW SEKCJI PŁYWACKIEJ BOSiR

Andrzejewska Karolina

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji