AdminS

Dnia 27.10.2019 roku pod dachem Krytej Pływalni w Wągrowcu zorganizowane zostały zawody pływackie - I MERX Pucharu Sprintu o Puchar Burmistrza Wągrowca! W całej imprezie wystartowało aż 343 zawodników z 21 klubów pływackich - w tym pływacy Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji! Z uwagi na bardzo dużą ilość startujących impreza podzielona została na dziewięć kategorii wiekowych - 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 oraz 2012 i młodsi. Naszą sekcję reprezentowało 17 pływaków i pływaczek - Matylda Antkowiak, Paulina Chareńska, Nadia Czerwińska, Julia Grajkowska, Lidia Dudek, Zuzanna Kotyńska, Barbara Lisiecka, Martyna Łożyńska, Agata Zioła, Oskar Dziennik, Igor Giętkowski, Maciej Jakubowski, Jakub Ozga, Kacper Sadłowski oraz Marcel Wojciechowski.

Starty naszych pływaków były bardzo udane! Czym możemy się pochwalić?!
Złote medale:
-Matylda Antkowiak / 100m stylem grzbietowym


-Barbara Lisiecka / 50m stylem grzbietowym
-Nadia Czerwińska / 100m stylem grzbietowym
-Nadia Czerwińska / 100m stylem dowolnym
-Lidia Dudek / 100m stylem klasycznym
-Igor Giętkowski / 50m stylem grzbietowym
-Jakub Ozga / 50m stylem klasycznym
-Jakub Ozga / 100m stylem klasycznym

 

Srebrne medale:
-Kacper Sadłowski / 100m stylem zmiennym
-Oskar Dziennik / 50m stylem grzbietowym
-Igor Giętkowski / 100m stylem dowolnym
Brązowe medale:
-Agata Zioła / 50m stylem grzbietowym
-Lidia Dudek / 50m stylem klasycznym
-Oskar Dziennik / 50m stylem dowolnym
-Matylda Antkowiak / 100m stylem dowolnym
-Matylda Antkowiak, Marcel Wojciechowski, Kacper Sadłowski, Lidia Dudek / sztafeta 4x50m stylem dowolnym
-Nadia Czerwińska, Jakub Ozga, Barbara Lisiecka, Igor Giętkowski / sztafeta 4x50m stylem dowolnym

Pozostali nasi zawodnicy poprawili znacząco swoje dotychczasowe czasy z czego jesteśmy dumni, co mamy nadzieję rokować będzie to na dalsze zawody pływackie! Wszystkim startującym gratulujemy medali oraz osiągniętych "życiówek"!

www.bosir-barcin.pl