AdminS

    

W październiku wzięliśmy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania #CodeWeek2019. W wyzwaniu wzięło udział 847 placówek z całej Polski, w tym 35 050 dzieci. Z programem Uczymy Dzieci Programować zrealizowaliśmy łącznie 7700 wydarzeń z 15 309 zgłoszonych w Polsce. Polska ostatecznie zajęła rewelacyjne drugie miejsce z liczbą wydarzeń 15 175, z czego z programu Uczymy Dzieci Programować zostało dodanych 7 662 wydarzeń, co jest niesamowitym wynikiem.Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tego wyniku.  Za udział otrzymaliśmy dyplom i 2 certyfikaty. Podczas tygodnia kodowania mieliśmy okazję wzięcia udziałuw webinarium z p.Anną Świć i p. Rafałem Mitkowskim- koordynatorami programu Uczymy dzieci Programować. Bawiliśmy się wspaniale! Dziękujemy za fantastyczne spotkanie!

Klasa II b z wychowawczynią Olgą Nowicką