AdminS

                   

W piątek 8 listopada w Bibliotece Miasta i Gminy w Barcinie odbyło się uroczyste spotkanie laureatów konkursu przeciwpożarowego „Młodzież zapobiega pożarom”. Spotkanie prowadził Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej p. Bogdan Makowski, który gratulując laureatom, zwrócił uwagę na samodzielność wykonywania plastycznych prac konkursowych. Tematyka konkursu obejmowała udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa. Miło nam poinformować, że wśród laureatów na szczeblu gminnym znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

w kategorii - szkoła podstawowa klasy I-III

I miejsce zajął Igor Kwiatkowski kl. II c

II miejsce zajęła Zofia Janiak kl. III a

III miejsce zajęła Agata Drabik kl. I c

w kategorii - szkoła podstawowa klasy IV-VI

III miejsce zajęła Jagoda   Pawlak kl. V b

Zwycięzcom gratulujemy !