AdminS

W czwartek 14.11.2019r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie odbył się III Gminny Konkurs "Savoir vivre". W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich gminnych szkół. Zadaniem uczestników było wypełnienie testu sprawdzającego wiedzę na temat zasad dobrego wychowania. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: kategoria klas IV-V- Zuzanna Duda, Iga Światowy i Antoni Woźniak z klasy Ve, kategoria klas VI-VIII - Zuzanna Jeżuchowska, Wiktoria Napierała i Julia Ostrowska z klasy VIb. Miło nam poinformować, że uczennice Zespołu Szkół w Barcinie w kategorii klas IV-V zdobyły miejsca na podium.

Iga Światowy z klasy V e zdobyła II miejsce, a Zuzanna Duda z klasy V e - III miejsce.

Opiekunem grupy młodszej była pani Anna Rucińska-Niesyn, starszą grupą uczestników konkursu opiekowała się pani Małgorzata Kwapisz-Brokos.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!