AdminS

W związku z realizacją projektu edukacyjnego „Wkręceni w czytanie”, którego głównym celem jest promowanie czytelnictwa wśród uczniów klas I-III, nasza klasa zaprosiła do wspólnego czytania swoich rodziców. We wtorek czekała na nas miła niespodzianka, ponieważ pani Patrycja Szlachcikowska – mama Dominika przeczytała nam bajkę pt. „Jak szara gąska gospodarowała”, pokazała również własną kolekcję bajek z dzieciństwa, z której kilka pozycji miało ponad trzydzieści lat! Z uwagą słuchaliśmy jakże ciekawej opowieści, rozmawialiśmy o przygodach szarej gąski, którą później ilustrowaliśmy, a na koniec mogliśmy przekonać się sami jak niegdyś się pisało, gdyż pani Patrycja przyniosła ze sobą tusz i gęsie pióra, którym zapisywaliśmy swoje imiona. Zapamiętamy tą lekcje na długo! Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Uczniowie klasy Ic wraz z wychowawczynią