AdminS

  

22 listopada 2019 roku Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Barcinie zorganizowały Zabawę Andrzejkową. Przy współpracy z rodzicami naszych uczniów, którzy przygotowali przepyszne jedzenie oraz pomogli w kontakcie ze sponsorami, udało się zorganizować imprezę na 220 osób. Chcielibyśmy podziękować wszystkim rodzicom, dyrekcji, wychowawcom, oraz licealistom, którzy włączyli się w organizację i przygotowanie tego wieczoru.  Impreza nie byłaby jednak możliwa bez sponsorów. Ich hojność nie przestaje nas zadziwiać, za co bardzo serdecznie raz jeszcze dziękujemy. 

Zysk z imprezy to 10.147 zł, więc na każdy budynek przypada 5073,50  zł. Rady Rodziców już wcześniej podjęły decyzję, na co wydane zostaną zebrane pieniądze.  W budynku przy ul. Polnej będzie to zakup i montaż rolet na Sali gimnastycznej (koszt 16 tys. zł), natomiast w budynku przy ul. Artylerzystów zostanie dokończony remont stołówki. Jako, że koszt powyższych inwestycji znacznie przewyższa zebraną kwotę Rada Rodziców, jak co roku, organizuje jeszcze dwie imprezy, na które serdecznie już dziś zaprasza. Imprezami tymi są:

- Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 13 grudnia 2019 r. – przy dźwiękach kolęd i pastorałek, wykonywanych przez dzieci naszej szkoły, sprzedawać będziemy przepyszne ciasta, ciepłą kawę, wspólnie upieczone pierniki oraz świąteczne ozdoby

- Dzień Kobiet, który odbędzie się 21 lutego 2020 roku – na który już dziś wszystkie Panie serdecznie zapraszamy, a rodziców prosimy o współpracę i pomoc, która do tej pory nigdy nas nie zawiodła.

Wszystkim nam przyświeca jeden cel, którym jest DOBRO NASZYCH DZIECI.

Sponsorami Zabawy Andrzejkowej byli: 

Frigo Logistics sp. z o.o.

Pepsico Sp. z o.o.

GS "Samopomoc Chłopska" Barcin

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "PROFUNDAL" Marek Ireneusz

Właściciele hotelu i restauracji „Pałacyk” w Pakości

Roman Cesarz Dyplomowany Instruktor EURO FASHION AKADEMIA PAZNOKCIA 

Salon kosmetyczny „URODA” Anny Skowrońskiej 

Szkoła językowa What's UP School

Specjalistyczny Gabinet  Kosmetyczny Agnieszki Moritz 

Sklep odzieżowy ABIGEIL Agnieszki Nowak

Salon fryzjerski „ISABEL” Izabeli Wrzesińskiej 

Salon fryzjerski Agnieszki Szal 

Siłownia i fitness „U MONI” Moniki Żmudzkiej 

Sklep z zabawkami „JAŚ I MAŁGOSIA” Danuty Musiał 

Studio Paznokci i Urody „Od-Nova” Joanny Krzyślak - Hadrych 

Pracownia Krawiecka „SZYK” Haliny Jabłońskiej 

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji 

Zakład Mechaniki Pojazdowej Łukasza Bulczyńskiego

Salon kosmetyczny „ANGELA” Angeliki Wąsikowskiej  

Firma „WIKMAR MEBLE” Marka Mikulskiego 

Mała Gastronomia Krzysztofy Gąsior

Pizzeria Mobilne Usługi Fryzjerskie Małgorzata Motławska 

U WUJA

Zakład fryzjerski Danuty Kulskiej

Marta Wilk – Wierzbińska

Nikodem Polak ktory bezinteresownie pomagał w obsłudze

Agnieszka i Paweł Przybyła którzy poprowadzili imprezę charytatywnie

Klaudiusz Ciesielski i Wiktor Ratajczak ktorzy całkowicie za darmo zapewnili oprawę muzyczną

Z ogromnymi podziękowaniami za wszelki wkład i pomoc

Grażyna Ratajczak

Karina Springer Wiland

Magdalena Pałka