AdminS

9 medaliDnia 23.11.2019 roku sekcja pływacka Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji udała się na zawody pływackie o nazwie "Mali Mistrzowie 2019" w Grudziądzu. W całej imprezie wystartowało 307 pływaków i pływaczek z 19 klubów. Zawody zostały podzielone na siedem kategorii wiekowych - od roczników 2006 do 2012. Nasz klub reprezentowali - Matylda Antkowiak, Lidia Dudek, Martyna Łożyńska, Agata Zioła, Julia Grajkowska, Maria Piskorska, Igor Giętkowski, Jakub Ozga, Marcel Wojciechowski, Kacper Sadłowski oraz Damian Kokociński. Dorobek medalowy naszych pływaków to - 1 złoty medal, 6 srebrnych i 2 brązowe medale!

ZŁOTO
-Matylda Antkowiak / 100m stylem dowolnym
SREBRO
-Lidia Dudek / 100m stylem dowolnym
-Lidia Dudek / 50m stylem klasycznym
-Kacper Sadłowski / 50m stylem klasycznym
-Marcel Wojciechowski / 50m stylem motylkowym
-Jakub Ozga / 50m stylem klasycznym
-Igor Giętkowski / 100m stylem grzbietowym
BRĄZ
-Damian Kokociński / 100m stylem grzbietowym
-Marcel Wojciechowski / 100m stylem grzbietowym
Pozostali nasi pływacy dzielnie rywalizowali na swoich dystansach pływackich, co działa bardzo motywująca do kolejnych rywalizacji pływackich! Gratulujemy!

www.bosir-barcin.pl