AdminS

orszakZagłosuj na swoją miejscowość i wygraj dla niej nagrody do wykorzystania podczas Orszaku Trzech Króli w dniu 6 stycznia 2020 r.

Głosowanie trwa od 01 grudnia 2019 do 15 grudnia 2019 poprzez stronę www.orszak.org

W Konkursie zostaną przyznane nagrody: I, II, III oraz dodatkowe.

Nagrodę I stanowi: (a) wizyta zespołu muzycznego „Albo i Nie”, który uświetni kolędowanie orszakowe w dniu 6 stycznia 2020 r. podczas Orszaku Trzech Króli organizowanego przez zwycięską miejscowość. Organizator ufunduje wizytę zespołu, ale scenę i nagłośnienie oraz inne potrzebne do występu rzeczy musi zapewnić organizator Orszaku lokalnego (wg załącznika). (b) wizyta ekipy TVP, która zrealizuje relację na żywo z Orszaku w paśmie ogólnopolskim, a jej fragment zostanie zamieszczony w programie Między Niebem a Ziemią, w godzinach 11:45-13:45. (c) gwiazda, która może przewodzić Orszakowi. (d) umieszczenie informacji o zwycięskiej miejscowości i odbywającym się w niej Orszaku na www.orszak.org oraz na profilu FB.

Nagrodę II i III stanowią czekoladki w ilości za II miejsce 3000 szt. , za III miejsce 2000 szt.. Czekoladki muszą być rozdane w czasie Orszaku Trzech Króli.

Nagrody dodatkowe stanowią korony, które trafią do wszystkich miejscowości uzyskujących głosy (ponad 300 głosów – 300 koron; ponad 600 głosów – 600 koron, itd.). Nagroda ta jest aktywna do oddania łącznie, dla wszystkich miejscowości, pierwszych 50 000 głosów (co oznacza, że Organizator funduje łącznie maksymalnie 50 000 koron wysyłanych darmowo do rozdysponowania pomiędzy miejscowości Orszakowe, które oddadzą największą ilość głosów).

Podmiot z miejscowości, która otrzyma I nagrodę, będzie odpowiedzialny za przygotowanie sceny wg riderów technicznych zespołu (patrz załącznik do regulaminu) oraz zapewni czas na wykonanie próby.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie orszak.org, zakładka „Konkursy” http://orszak.org/konkursy/konkurs-orszak-z-gwiazda-45.html